Apple odhalil novú kocku – Apple Store na 5th Avenue, New York

Ešte pred samotným otvorením obchodu ráno v New Yorku odhalili novú kocku najslávnejšieho Apple Store na 5th Avenue v New Yorku. Ako máte možnosť vidieť, dizajn bol výrazne zjednodušený a 90 malých sklenených panelov nahradilo 15 obrovských. Apple za túto rekonštrukciu zaplatil 6,6 milióna USD a predajňa bude tak ako doteraz otvorená 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Na oficiálnych stránkach sa síce ešte fotografia nezmenila, no to by mala byť len otázka času.

5th Avenue Apple Store pred a po rekonštrukcii. Zdroj: Cult of Mac

Ďalšie fotografie a videá nájdete v pokračovaní článku.5th Avenue Apple Store *** 5th Avenue Apple Store pohľad spredu. Zdroj: MacRumors

5th Avenue Apple Store

5th Avenue Apple Store pohľad zozadu. Zdroj: MacRumors

Videá

komentárov
 1. Pozná niekto jediný racionálny dôvod, prečo vykonať výmenu skla iným sklom za 6,6 miliónov USD?

  Aby sa tocili peniaze, Apple ich ma momentalne vela :).

  0
  0
 2. nakup v kocke mam za sebou, len skoda ze som ju zastihol este zakrytu :-/. Ale mozem povedat, ze samotne nakupovanie tam (ako aj v inom Apple Store) je radost a zazitok :).

  0
  0
 3. kúpil som si tam minuý rok iPad 1 cez leto :) vyzerá to vkusne ale je tam miliarda ľudí a nedá sa tam hýbať a ani dostať k prístojom… ľudia tam chodia ako na free internet caffe …. rady na zaplatenie sú nemožné ale je tam dosť dobrá applovská atmosféra a predavači sú vtipný :)

  0
  0
 4. @Psittacula

  Podla tvojho prispevku mi je jasne, ze si vobec nepochopil/a podstatu Apple. Ukaz mi nejaku racionalitu v niektorom produkte Apple…tu ide o emocie a dizajn, racionalita je na opacnom konci spektra.

  0
  0
 5. Vlado Vlado Vlado! Trepol si riadnu kravinu :)
  Ked nemáš dost peňazí na Apple tak nezaviď ho ostatným. Lebo z tvojho komentu sa dá závisť krájať.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Takto budú vyzerať novinky v iOS 17

Apple už o pár týždňov predstaví operačný systém iOS 17 pre iPhone a preto niet divu, že v poslednej dobe čítame veľa o tom, aké zmeny by mala táto verzia OS priniesť.