Apple aj naďalej testuje iTunes Match, vývojári majú k dispozícii ďalšiu betaverziu iTunes 10.5.1

Kolotoč testovania a odstraňovania iTunes Match online knižníc pokračuje aj naďalej a po tom, ako Apple opäť odstránil všetky používateľské dáta vývojárov, im sprístupnil ďalšiu betaverziu iTunes 10.5.1 – Beta 3. Táto verzia prináša zlepšenia v oblasti stability a výkonu, no v poznámkach od Apple je varovanie, že Apple ešte stále môže odstrániť všetky iCloud knižnice, a teda bude nutné skenovať, spárovať a uploadovať piesne do iCloudu odznova. Oficiálne spustenie služby v USA malo prebehnúť už pred dvoma týždňami, no zjavne na to ešte iTunes Match pripravené nebolo.

Ďalšia betaverzia iTunes Match. Zdroj: MacRumors.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.