Aktualizácia pre iPhone/iPod touch a iPad – iOS 4.3.2 (4.2.7)

Okrem Mac aktualizácií Apple zverejnil aktualizácie aj pre iOS zariadenia – iPhone, iPod touch a iPad. iOS 4.3.2 prináša zlepšenia, ktoré sa zhodujú s predošlými správami. Ide teda najmä o vyriešenie problémov s videohovormi FaceTime (žiaden alebo zamrznutý obraz), vyriešený problém brániaci niektorým používateľom v pripojení sa k 3G sieti na ich iPade a samozrejme nechýbajú ani bezpečnostné vylepšenia. Ak náhodou vlastníte CDMA iPhone 4 určený pre sieť Verizon v USA, Apple pre vás zverejnil bezpečnostnú aktualizáciu s označením iOS 4.2.7. iOS 4.3.2 je určené pre iPhone 4 (GSM), iPhone 3GS, iPod touch tretej a štvrtej generácie, iPad 1 a 2.

iOS 4.3.2
Viac článkov na tému

3 komentáre v archíve

  1. michal píše:

    neviem teda ci len umna , ale po aktualizacii mi nefunguju vobec aplikacie , okrem standardnych od aplle … tj. mail, kontakty, fotky, atd … ostatne po otvoreni sa automaticky zavru.

  2. macguy píše:

    @michal: Presne tento problem som mal aj ja. Po tom čo som iPhone pripojil na iTunes a dal sync problém zmyzol.

  3. lok píše:

    od aktualizacii mu sibe obcas..  a hlavne sa mi straca signal gsm a to mi predtym nerobilo… a ked je tak slaby… a bonus bol ze ked mi niekto volal tak som ho nedokazal zdvihnut lebo nereagoval.. asi tak 3 krat sa mi to stalo…

Komentáre sú uzavreté.

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia