Aktualizácia pre iPhone/iPod touch a iPad – iOS 4.3.2 (4.2.7)

Okrem Mac aktualizácií Apple zverejnil aktualizácie aj pre iOS zariadenia – iPhone, iPod touch a iPad. iOS 4.3.2 prináša zlepšenia, ktoré sa zhodujú s predošlými správami. Ide teda najmä o vyriešenie problémov s videohovormi FaceTime (žiaden alebo zamrznutý obraz), vyriešený problém brániaci niektorým používateľom v pripojení sa k 3G sieti na ich iPade a samozrejme nechýbajú ani bezpečnostné vylepšenia. Ak náhodou vlastníte CDMA iPhone 4 určený pre sieť Verizon v USA, Apple pre vás zverejnil bezpečnostnú aktualizáciu s označením iOS 4.2.7. iOS 4.3.2 je určené pre iPhone 4 (GSM), iPhone 3GS, iPod touch tretej a štvrtej generácie, iPad 1 a 2.

iOS 4.3.2
komentáre
  1. neviem teda ci len umna , ale po aktualizacii mi nefunguju vobec aplikacie , okrem standardnych od aplle … tj. mail, kontakty, fotky, atd … ostatne po otvoreni sa automaticky zavru.

    0
    0
  2. od aktualizacii mu sibe obcas.. a hlavne sa mi straca signal gsm a to mi predtym nerobilo… a ked je tak slaby… a bonus bol ze ked mi niekto volal tak som ho nedokazal zdvihnut lebo nereagoval.. asi tak 3 krat sa mi to stalo…

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.