Aktualizácia iOS 4.3 je už hotová, verejnosť ju bude mať k dispozícii zrejme až s iPadom 2

Softvérová aktualizácia pre iPad, iPhone, iPod touchApple TV, iOS 4.3, je už vo fáze Golden Master. V praxi to znamená, že je už hotová a čaká len na vydanie pre verejnosť. Medzi kľúčové novinky, ktoré má priniesť, patrí funkcia Personal hotspot, zlepšená podpora pre streamovanie videa cez AirPlay a možnosť nastaviť funkciu bočného prepínača na iPade. Pre verejnosť bude iOS 4.3 sprístupnený zrejme až po Apple Media Evente, ktorý sa bude konať budúcu stredu, 2. marca, a sústredený bude na predstavenie iPadu 2.

komentárov
  1. aj ja, uz teraz sa mi stale viac a viac prehlbuje homebutton, ak prepinam aplikacie v multitaskingu.. :/ Myslim, ze v 4.3 by sa mali aplikacie prepinat tahanim troch prstov po obrazovke.

    0
    0
  2. Jedine na co sa tesim je ze so 4.3-kou bude coskoro aj unlock na iPhone 4 …konecne tak budem moct pouzivat phone naplno aj na cestach v zahranici…ovsem pokial t-mobile nezlacnie roaming data natolko ze sa mi neoplati mat vo vrecku ropec roznych simiek krajin kde cestujem….

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.