Akčná adventúra Batman Arkham Asylum už aj v Mac App Store

Dva roky po sprístupnení pre ostatné platformy sa výborná akčná adventúra Batman Arkham Asylum dostáva aj na Mac. Je síce pravda, že na ostatných platformách si už v hráči v súčasnosti môžu zahrať pokračovanie tejto hry, Arkham City, no ak ste Arkham Asylum ešte nehrali, nenechajte sa odradiť. Minimálnymi požiadavkami je Mac OS X 10.6.8, 1,8 GHz procesor Intel, 2 GB pamäte RAM, 10 GB priestoru na disku, grafická karta so 128 MB. Odporúčané je mať Intel procesor s 2,8 GHz, 4 GB RAM a grafickú kartu s 512 MB. Hra nepodporuje grafické karty ATI sériu X1×xx, NVIDIA 9400, NVIDIA sériu 7×xx a Intel sériu GMA. Ak máte NVIDIA 320M alebo Intel HD 3000, potrebujete aspoň 4 GB RAM.

Batman Arkham Asylum si môžete kúpiť za 31,99 EUR v Mac App Store.

komentárov
  1. Cena je prehnana.skutocne ako pise mitrax. Dva roky stara hra,navyse sa jedna len o stiahnutu verziu -cize ziadny pekny obal s bookletom a dvd. Cenu strasne prestrelili.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.