Adobe vydal novú verziu Creative Suite 5.5

Adobe dnes oficiálne vydal novú verziu svojej sady multimediálneho softvéru Creative Suite 5.5. Prináša množstvo dôležitých vylepšení v oblasti HTML5 a Flashu, úpravy videa a digitálneho publikovania. Tvorcovia obsahu tak môžu jednoducho prinášať svoj obsah na rôzne platformy, operačné systémy, internetové prehliadače, smartfóny a tablety, vrátane Androidu, BlackBerry a iOS. Pre Apple svet je obzvlášť dôležité pridanie podpory pre iPad aplikácie vo Photoshope CS5.

Creative Suite 5.5

Creativs Suite 5.5 (CS 5.5) je k dispozícii v rôznych verziách od Design Standard (1299 USD) po Master Collection (2599 USD), nechýbajú ani možnosti zľavneného upgradu napríklad z CS 5. Samozrejmosťou sú aj testovacie verzie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.