YouTube aktualizoval stránky určené pre prehliadanie na mobilných zariadeniach

Ak počas prehliadania YouTube na svojom iPhone/iPode touch/iPade uprednostňujete pred aplikáciou od Apple internetové rozhranie cez Safari, poteší vás skutočnosť, že mobilné stránky YouTube prešli výraznými zmenami. Na m.youtube.com nájdete vylepšený dizajn prispôsobený dotykovým displejom, nové funkcie prebraté zo štandardných stránok a hlavne pocítite výrazné zrýchlenie. Oproti aplikácii je výhodou aj jednoduchšia a rýchlejšia aktualizácia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.