Fring umožňuje videotelefonovanie z iPhonu 4 cez 3G a s konkurenčnými telefónmi

Videotelefonovanie FaceTime, ktoré by podľa Apple malo znamenať zásadný obrat v telefonovaní, ako ho poznáme, má jednu veľkú nevýhodu. V súčasnosti totiž funguje len medzi dvoma iPhonmi 4, so žiadnymi inými zariadeniami kompatibilné nie je. Časom by to mohol zmeniť nový iPod touch alebo iPad druhej generácie, ktoré zrejme taktiež prinesú podporu FaceTime. Ak však väčšina vašich známych uprednostňuje iné telefóny, FaceTime sa stane nadbytočnou funkciou. To sa úspešne snaží zmeniť najnovšia verzia IM aplikácie Fring (zadarmo v App Store), ktorá pridáva podporu videotelefonovania cez 3G (FaceTime zatiaľ 3G nepodporuje) a Wi-Fi. Prednú kameru iPhonu 4 tak môžete použiť pre videotelefonovanie kompatibilné napríklad s telefónmi Droid, Nokia (Symbian S60) alebo staršími iPhonmi (ich obraz ale kvôli absencii kamery na prednej strane neuvidíte). Aktualizovaný Fring okrem toho podporuje multitasking v iOS 4, zlepšuje organizáciu kontaktov a pridáva chronologický prehľad správ a informácií (Twitter, Facebook, IM, hovory). Ako videotelefonovanie s inými telefónmi cez Fring funguje máte možnosť vidieť aj na nasledujúcom videu:

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.