Steve Jobs: Update na problémy s pomalým iPhonom príde čoskoro

Pokiaľ sa váš iPhone 3G po update na iOS 4 spomalil, a nepomohli vám ani naše tri tipy, ako zrýchliť iPhone 3G, Steve Jobs má pre vás dobrú správu. Na nedávny e-mail, kde sa zákazník sťažuje, že jeho iPhone je prakticky nepoužiteľný, riaditeľ spoločnosti odpovedá, že softvérová aktualizácia, ktorá toto vyrieši, príde čoskoro.

Mnohých majiteľov iPhonu 3G postihuje od aktualizácie na iOS 4 problém pomalého systému. Aj keď Apple vydal medzitým už dve aktualizácie, prvá riešila len úpravy zobrazovania signálu a druhá uzatvorila bezpečnostnú dieru, pomocou ktorej sa dal iPhone jailbreaknúť. Problémy rýchlosti teda bude zrejme riešiť až iOS 4.1, ktorý môžeme očakávať spolu s predstavením nového modelu iPodu touch, pravdepodobne v prvej polovici septembra.

komentárov
  1. Je možné, že iOS4.1 bude uvolněn i pro iPad? (omlouvám se za mírný offtopic, ale toto téma mě zajímá, neboť iPad vlastním a iOS4 by byl jen přínosem)

  2. Uvolnenie iOS 4 pre iPad sa planuje na september, uz to asi bude nejaka vyssia verzia. Asi 4.1. Ono casom sa tieto „branches“, teda vyvojove vetvy opat spoja do viacmenej rovnakeho OS vydavaneho v tom istom case pre vsetky zariadenia.

  3. Dufam, ze na 4.1 pojde aj unlock lebo ma hodi o zem, moje 3G je pomale az hroza, kolko krat ked volam mi ukazuje este len keypad a uz veselo volam.

  4. Dufam, ze to zrychlenie bude citelne na iPhone 3G, lebo obcas je to peklo telefon sa zasekne a nic. Pripadne to skusia robit 3 veci naraz. :-(((

  5. Jojo, díky kluci za odpovědi. Jsem tedy zvědavý. Určitě by byl iOS4 přínosem. Možná bude i více těžit výkon z hw. Ale každopádně moc Díky!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Apple vydá nové verzie svojich OS už dnes!

Apple v rámci svojho včerajšieho eventu, na ktorom predstavil nové Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, iPad 8 či iPad…