Riaditeľ Orange v rozhovore “potvrdil” existenciu Apple tabletu

Výkonný riaditeľ spoločnosti Orange (FR), Stéphane Richard, pravdepodobne nechtiac potvrdil uvedenie Apple tabletu v rozhovore v rádiu. Reakcia na seba nenechala dlho čakať a Orange vydal vyhlásenie o tom, že Stéphane Richard len vyjadril prianie spoločnosti Orange podporovať Apple tablet, samozrejme za predpokladu, že Apple podobné zariadenie skutočne uvedie. Rozhovor si môžete pozrieť na nasledujúcom videu vo francúzštine.

 • Jean-Pierre Elkabbach (the interviewer) : According to Le Point (a  french magazine), your partner Apple will be launching a tablet
 • Stéphane Richard: Yes.
 • Jean-Pierre Elkabbach: … equipped with a webcam.
 • Stéphane Richard: Yes.
 • Jean-Pierre Elkabbach: Will Orange customers also be able to enjoy it?
 • Stéphane Richard: Of course!, they will actually particularly enjoy it because the webcam will allow live video streaming. It’s a new take on mobile video-conferencing.

komentárov
 1. No Stephane si mal tusim menej vina na obed :)

  samozrejme, ze to museli popriet, teraz len ostava otazkou, kolko vela si dal Stephane toho vina :) :)

  0
  0
 2. … takovehle popreni pak spise vsechno jeste vice umocnuje :-D. Je to jasne. 25.1 Apple uverejni fin. vysledky za posledni ctvrleti a 26/27 pak nove produkty jako to udelal v rijnu. Scenar byl stejny… Uz se (hodne) tesim!

  0
  0
 3. Nezda sa mi, ze to je pravda. Ten preklad nie je presny. Na Gizmode aj Engadget uz davno vyslo na povrch ze preklad toho co hovoril je dost diskutabilny a skor sa tam hovorilo ako “Existuju rumory o apple tablete. Viete o tom ?” “Ano”. Ale mozem sa mylit. Da sa to vysvetlit obidvomi sposobmi ide tam len o jeho ton.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť