Prvé iPhone 4 aplikácie využívajúce zabudovaný blesk na svietenie

iPhone 4 je prvým iPhonom, ktorý má k dispozícii zabudovaný LED blesk. V prípade fotenia nahradzuje klasický blesk, pri natáčaní videa môže svietiť trvalo. Konkurenčné telefóny podobnými riešeniami disponovali už dlho, majitelia iPhonov si doteraz v prípade, že si so svojim telefónom chceli na niečo posvietiť, museli vystačiť s aplikáciami, ktoré vyplnili celú obrazovku bielou farbou a vysokým jasom (napríklad bezplatný Flashlight). Netrvalo dlho a vývojári sa už chytili možnosti vytvoriť skutočné baterky pre iPhone 4. Pre využitie iPhonu 4 ako svietidla slúži aj aplikácia Power Light, ktorú máte možnosť vidieť na nasledujúcom videu:

komentáre
 1. Interní funkci to neduplikuje, eticky je to také v pořádku. Sice nevyužívá jádra webkit, ale jiné také ne. :D

  Já bych řekl, že to projde :D spíše by mne zajímalo jestli s iAd :)

  0
  0
 2. no na ostatných systemoch to je už roky také aplikácie, ale bojím sa, že to Apple neschváli kvoli tomu aby sa nepoškodil blesk

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.