Poznáme ceny a dostupnosť Microsoft Office for Mac 2011 na Slovensku

Predvčerom ste sa na MacBlog.sk mohli dočítať o tom, že oficiálny začiatok predaja Microsoft Office for Mac 2011 bol stanovený na 26. októbra 2010. Dnes vám prinášame podrobnejšie informácie o dostupnosti a cenách jednotlivých verzií na Slovensku. Taktiež sa dočítate o technologickej záruke týkajúcej sa tých, ktorí si zakúpili Office for Mac 2008 od 1. augusta 2010 do 30. novembra 2010.

Ako sme už avizovali, Office for Mac 2011 nie je dostupný v českej alebo slovenskej lokalizovanej verzii, v predaji bude len medzinárodná anglická verzia. Tá po prvý raz obsahuje český slovník a spellcheck, slovenský však stále chýba, a tak sa bude treba spoľahnúť na tretiu stranu tak ako doteraz. Balík sa v základnej edícii pohybuje podobne ako jeho predchádzajúca verzia, pri kúpe biznis verzie naopak ušetríte. Ceny sú uvedené s DPH.

 • Office for Mac 2011 Home Student – 109 EUR
 • Office for Mac 2011 Home Student Family Pack (3 licencie) – 139 EUR
 • Office for Mac 2011 Home Business – 249 EUR
 • Office for Mac 2011 Home Business Multipack (2 licencie) – 379 EUR
 • Office for Mac 2011 Word – 179 EUR
 • Office for Mac 2011 Excel – 179 EUR

Office for Mac 2011 by mal byť aj v našich obchodoch k dispozícii už koncom októbra, najneskôr začiatkom novembra.

Ak ste si nedávno kúpili Office for Mac 2008, Microsoft pre vás pripravil technologickú záruku. Majitelia Office for Mac 2008 zakúpeného v období od 1. augusta do 30. novembra 2010 majú nárok na bezplatný upgrade na Office for Mac 2011. Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach.

komentárov
 1. Nech si Bill a jeho ludia trhnu nohou s jeho ortodoxnym office. Bez slovenciny to nema zmysel. Mne nevadi obsluha v anglictine, ale bez spelingu je to ako cukrik ktory date decku v celofane a nedovolite ho z neho vybrat. Je to zbytocne. Zmeni grafiku, ale nezmeni logiku. Ak to ma fungovat ako jeho slavna Vista, tak radej darujem peniaze na povodnami znicene oblasti Slovenska. Bude to ovela uzitocnejsie.

  0
  0
 2. Peter: Pocul si pocas betatestov nieco o slovencine ci slovenskych doplnkoch? Nepocul. A vies preco? Lebo neboli, nie su a nebudu. Jedine cestina.

  0
  0
 3. Ale pri všetkej úcte, už to začína byť trochu trápne

  – PS3 store pre CZ, SR nič (ten istý manažér pre obe krajiny)
  – Xbox Live – CZ áno, SR zase nič
  teraz tento spellcheck

  niečo asi robíme zle, lebo ak má niečo Poľsko, dá sa pochopiť, veľká krajina, Maďarsko má tiež napriek veľkosti zvuk a podporu v zahraničí, ČR – ok, ale prečo sa na rad dostávajú napr. Slovinci (o niečo väčšia kúpna sila ale o dosť menší trh) to už je na pováženie

  a hoci je napr. na iTunes Store Euro silná podmienka (teda pre niemandov z východu hlavne) ani by som sa nečudoval ak by ho mali skôr okolité krajiny než my…

  zostávajú 2 možnosti
  utopická – spoľahnúť sa na to, že EÚ bude stále tlačiť na štandardy a rovnosť v 27čke – vzhľadom na to ako sa jej daria oveľa zasádnejšie úlohy je to riadne utopické
  praktickejšia – skúsiť to dostať ako tému medzi ľudí, pravda utopickejšia len o trochu menej – ale zase, podiel digitálneho obsahu na spotrebe bude už len stúpať, ľudia chcú kvalitnú hudbu, filmy, soft a ak je cena aspoň trochu rozumná mnohí aj zaplatia…nerobím si ilúzie, ale zase tváriť sa, že je to vec ktorá tu ide mimo sa nedá, dotýka sa to a stále viac sa to dotýkať bude bežných ľudí…možno prvé čo by bolo dobré je upriamiť pozornosť na našich regionálnych zástupcov, asi neodvádzajú 2x dobrú prácu keď nás skoro všetko obchádza

  iste výhovoriek sa nájde milión, mnohí v podobnej pozícii sa tam nejako pretlačia, ale my nie…prečo?

  0
  0
 4. Cena moze byt este nizsia, pokial vlastnite ISIC kartu. Videl som na to reklamu na stranke ISIC, po viacerych mailoch som sa konecne dostal priamo ku zdroju, je to http://www.bsp.sk/student Tam sa vam po zadani cisla karty ukazu licencie na viac produktov, Mac Office ma byt zaradeny do ponuky neskor (podla toho, co mi bolo pisane v mailovej komunikacii). Vacsinou je to o cca 50% menej oproti zverejnenym cenam. Akurat si produkt stiahnete, nedostanete CD/DVD.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.