Veľké zľavy v App Store – desiatky hier za výhodné ceny

Aj keby bol App Store skutočný kamenný obchod a zajtra by končil svoju prevádzku, zrejme by v ňom neboli väčšie zľavy ako práve teraz. Značne zníženú cenu ponúka momentálne množstvo známych herných štúdií na nejeden zo svojich titulov. Pridávajú sa aj menšie firmy s rovnako dobrými hrami, z ktorých mnohé zaznamenávajú prvé zníženie ceny od uvedenia aplikácie. Hry sú zlacnené rôzne, od 40 % až po 85 %. Mnohé predtým drahšie hry teraz môžete kúpiť za najnižšiu sumu – 79 centov. Tak ako vždy, až na pár prípadov nie je známe dokedy akcia potrvá, takže pokiaľ ste uvažovali o kúpe ľubovoľnej hry zo zoznamu, zdá sa, že správny čas je práve dnes. V našom zozname nájdete všetky podstatné tituly.

## id Software

Gameloft

2K Games/2K Sports

Square Enix

Gamevil

Ostatné štúdiá


Znížené ceny sú aj na veľkom množstve titulov od EA, Activision, Sega a Konami. Štúdiá sa však z neznámeho dôvodu rozhodli poskytnúť zľavy iba v americkom App Store, na Slovensku sú stále pôvodné ceny.

Aktualizácia: To, že všetci vývojári sa rozhodli poskytnúť zľavu naraz nie je náhoda. Jedná sa o spoločnú akciu zastrešenú Applom – Big Games, Great Prices.

komentárov
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.