Office for Mac 2011 obdržal prvú aktualizáciu, rieši aj závažnú bezpečnostnú chybu

Len pár týždňov po vydaní kancelárskej sady softvéru Office for Mac 2011 vydáva Microsoft prvú aktualizáciu. Office for Mac 2011 14.0.1 má opravovať kritické problémy, ktoré môžu spôsobovať zamŕzanie alebo pády jednotlivých aplikácií. Okrem toho zlepšuje aj celkovú bezpečnosť a výkon. Aktualizácia rieši aj jednu obzvlášť závažnú bezpečnostnú chybu, vďaka ktorej mohol útočník vďaka špeciálne pripravenej e-mailovej správe získať rovnaké používateľské práva ako práve prihlásaný používateľ. Bezpečnostná diera však nie je špecifická len pre Office for Mac 2011, ale aj pre predchádzajúce verzie Office for Mac 2008 a 2004, aktualizácie pre ne by mali byť k dispozícii už čoskoro. Office for Mac 2011 14.0.1 môžete sťahovať tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

V roku 2024 vytvorilo 77 herných spoločností na Slovensku 83 hier

Slovenský herný priemysel pokračoval aj v roku 2024 v konsolidácií a miernom poklese. V minulom roku dosiahli spoločnosti tvoriace digitálne hry na našom území spoločne obrat 67,85 miliónov EUR. Momentálne na Slovensku pôsobí 77 herných spoločností, ktoré zamestnávajú 982 profesionálov, čo je o 35 menej oproti roku 2023.
pokračovanie článku

Blender je vo vývoji pre iPad Pro

Populárny modelársky nástroj Blender po rokoch konečne mieri na iPad Pro. Vyzerá to teda, že tablet od Apple bude konečne vhodnou voľbou pre 3D grafikov, ktorí sa nechcú obmedzovať iba na počítač.