Office for Mac 2011 bude v predaji už 26. októbra

Microsoft včera na oficiálnom blogu zverejnil informácie o dátume začiatku predaja novej kancelárskej sady Office for Mac 2011, ktorý je stanovený na 26. októbra, teda o menej ako mesiac. Predobjednávky sú k dispozícii okamžite prostredníctvom internetového obchodu Amazon.com (v USA). Na výber budete mať z dvoch verzií – jedna je určená pre študentov a domáce použitie, druhá pre firmy a náročnejších domácich používateľov.

Office for Mac 2011 Home and Student Edition kúpite za 119,99 USD, pričom obsahuje licencie pre Word, Powerpoint a Excel. Edícia Business má cenu 199,99 USD, okrem použitia pre podnikanie vám 80 USD naviac prinesie aj Outlook 2011, ktorý v domácej verzii softvéru chýba. Amazon.com má v ponuke Word, Excel a Powerpoint 2011 pre Mac aj samostatne, každá aplikácia stojí 139,99 USD. Vysoké školy, ich študenti a zamestnanci, by mali mať prístup aj k špeciálnej verzii Academic, ktorej cena je len 99 USD a obsahuje Word, PowerPoint, Excel a Outlook.

Ceny a dostupnosť na Slovensku zatiaľ známe nie sú, akonáhle sa situácia zmení, budeme vás informovať. Rovnako ako predošlé verzie, aj Office for Mac 2011 zabúda na oficiálnu podporu češtiny či slovenčiny, preto sa budeme musieť aj naďalej spoľahnúť na riešenia tretích strán.

komentáre
  1. Pravdupovediac, doporucujem v tejto chvili zakupit Office 2008 (ak nejde o firmu, tak ediciu Home & Student), jednak sa v sucasnosti da kupit lacnejsie, jednak umoznuje instalaciu na 3 pocitace a najma do konca novembra plati technologicka zaruka od Microsoftu, cize zadarmo upgrade na Office 2011. Office 2008 je zaroven posledna verzia Office pre Mac, ktora podporuje PowerPC procesory.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.