Nový obal pre iPod touch disponuje otvorom na fotoaparát

Na stránkach Alibaba.com sa zjavilo puzdro na iPod touch štvrtej generácie s vykrojeným otvorom na fotoaparát. Narozdiel od predošlých uniknutých prototypov iPodu touch tretej generácie a predávaných puzdier, toto nemá otvor v strede hornej časti, ale v pravom hornom rohu, teda rovnako ako iPhone. Poloha fotoaparátu je tiež zhodná s informáciami, ktoré pred dvoma týždňami vypustila stránka HardMac. Na MacBlogu ste sa mohli v júli dočítať, že 5 megapixelový fotoaparát, aký ma iPhone, by sa do iPodu touch nezmestil, pravdepodobnejší je teda menej kvalitný 2 alebo 3 megapixelový čip.

Výrobcovia príslušenstva od Apple nezískavajú informácie o nič skôr ako zákazníci, väčšinou si však vedia dôveryhodné informácie zistiť sami. V minulosti dokázali napríklad s úspechom predpovedať dizajn iPodu nano, iPhonu, či iných produktov. Pri minulej generácii iPodu touch sa však pomýlili, čiže aj ich prognózy treba brať s rezervou.

Obal iPodu touch 4. generácie

Predstavenie nového iPodu touch sa spolu s ostatnými novými iPodmi očakáva 8. alebo 15. septembra. iPod bude pravdepodobne vybavený vnútornosťami podobnými novému iPhonu, čiže procesorom Apple A4, väčším množstvom RAM a tiež displejom s dvojnásobným rozlíšením. Očakávaný je tiež fotoaparát a takmer istá je predná kamera na FaceTime videochat.

komentárov
  1. Myslim ze to je s konstrukciou podobnou iPhonu 4 konecne mozne. Osobne nemam iPod Touch ale pokial si dobre pamatam tak v mieste kde je na tychto obrazkoch otvor na fotak, bola v starych ipodoch wifi antena nie? Keby boli teda nove ipody v konstrukcii ako stvorka, s antenou v kovovom rame, tak by sa tam fotak uz mohol zmestit. Ak sa mylim tak sa ospravedlnujem.

  2. Wi-Fi antena bude v novom iPode touch umiestnená tak ako pri novom Mac mini/iMacu/iPade, teda pod ciernym plastovym logom v strede krásnej matnej hlinikovej konstrukcie… 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť