Nové MacBooky Air obsadili prvé miesta v hodnotení Consumer Reports

Stránky zamerané na hodnotenie produktov, Consumer Reports, zverejnili najnovšie rebríčky najlepších notebookov. Obidve veľkosti nových MacBookov (11″ a 13″) Air obsadili prvé miesta vo svojich kategóriách. Zdá sa, že správy o grafických problémoch týchto notebookov nebudú natoľko závažné, aby odradili zákazníkov od nákupu MacBookov novej generácie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Jeff Williams bol nominovaný do dozornej rady Disney

Bývalý prevádzkový riaditeľ (COO) spoločnosti Apple Jeff Williams bol spočiatku vnímaný ako možný nástupca Tima Cooka v pozícii CEO. Dávalo to prirodzený zmysel, keďže tranzíciu z COO na CEO podstúpil pred vyše 10 rokmi aj Cook.
pokračovanie článku

Môže myš zvýšiť produktivitu práce?

Keď sa hovorí o produktivite, väčšina ľudí si predstaví time management alebo pracovné návyky. Úplne zabúdame na to, že aj hardvér, ktorý používame každý deň, má obrovský vplyv na našu efektivitu a produktivitu. Napríklad počítačová myš alebo klávesnica.