Skyfire zaznamenali za prvý víkend predaja viac ako 300 000 stiahnutí ich internetového prehliadača

Skyfire, internetový prehliadač, ktorý prináša možnosť prehrávať Flash video aj na iPhone, sa v App Store teší napriek obmedzenej dostupnosti obrovskému záujmu. Za prvý víkend po uvedení bolo stiahnutých viac ako 300 000 kópií. Aplikácia stojí 2,99 USD a tak sa spoločnosti podarilo zarobiť takmer milión dolárov. Samozrejme, 30 % zisku ide Applu, no napriek tomu ide o úctyhodné, no nie konečné čísla.

komentár
  1. uz to zvladne aj klasicky safari v iPhone docela som sa divil po updade firmware mi to funguje je to to same ako na Skyfire,Hold Apple sa inspiroval tymto prohlizecem a funguje to jak na iP.3GS tak aj na iP.4 konecne sice klasicky flash ako ho pozname s pocitaca to neni ale prehravanie videi na streamu funguju krasne ani sa to neseka a ani nekostickuje aspon mne to funguje luxusne

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.