LG predstavilo extrémne tenké LCD displeje E90 s hrúbkou len 7,2mm

Spoločnosť LG predstavila nový LCD monitor E90, ktorý patrí so svojou hrúbkou 7,2mm medzi najtenšie displeje na svete. Napriek tomu nezaostáva ani v špecifikáciách, väčšina elektroniky bola umiestnená v základni, ktorá monitor drží. Okrem toho ponúka Full HD rozlíšenie, odozvu len 2 ms a LED podsvietenie.

Podarený dizajn dopĺňa aj priaznivá cena, ktorá by sa mala v maloobchodoch mala pohybovať okolo hodnoty 300 EUR. Dostupnosť bola na slovenskom trhu stanovená do konca januára 2011. Pre porovnanie, cena 27″ Apple LED Cinema Displejov sa pohybuje okolo 1100 EUR, treba však podotknúť, že v prípade LG sa cena 300 EUR zrejme vzťahuje na model s uhlopriečkou 21,5″. Samozrejme, skutočné porovnanie prinesú až prvé recenzie, ktoré budú schopné kvalifikovane zhodnotiť obrazovú kvalitu ultratenkých displejov od LG.

LG monitor E90
LG monitor E90
komentárov
  1. ta skatula je velmi nevkusna, nielenze je farebne mimo ale aj dizajnovo akoby to bolo z uplne ineho produktu, nozicka taktiez na vlastnu notu

    nevidim ziadny rozumny dovod setrit rozmer v tomto smere (pokial nejde o notebook), jedine zeby som sa cely den nan dival z profilu

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.