Golden Axe – klasická arkáda získava Bluetooth multiplayer

Klasická akčná arkáda z konca 80. rokov, Golden Axe, získala v najnovšej aktualizácii (2.0.0) podporu multiplayeru. Prostredníctvom Bluetooth spojenia sa tak môžete pustiť do co-op kampane s vašimi kamarátmi. Pre multiplayer hru potrebujete aspoň iPhone alebo iPod touch druhej generácie so softvérom iOS 3.x a novším. Ak ste Golden Axe ešte nevyskúšali, prostredníctvom App Store si túto hru môžete kúpiť za 0,79 EUR.

komentárov
  1. Tento trend vydávania starých klasických hier pre iOS sa mi veľmi páči. Neviem, či si kúpim aj túto, ale Worms Armageddon a R-Type si vychutnávam poriadne. :-)

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.