Doom II RPG – RPG remake klasiky pre iPhone

V App Store je k dispozícii RPG verzia legendárnej hry Doom II od id Software. Doom II RPG pripravil tím stojaci za ďalším remakom klasiky – Wolfenstein RPG. V hre si môžete vybrať jednu z troch dostupných postáv, s ktorými si podľa vývojárov na deviatich mapách zo Zeme, Mesiaca a Pekla užijete až 8 hodín zábavy. Počas hrania narazíte na viac ako 12 unikátnych zbraní, 11 typov nepriateľov s rôznymi stupňami sily a nechýbajú ani štyria „bossovia“. K dispozícii sú tri úrovne náročnosti a detailná grafika. Rovnako ako vo Wolfenstein RPG ide len o pripomenutie klasiky, nie o originálne hry. Namiesto tradičnej „shoot and run“ strieľačky ponúkajú RPG hrateľnosť. Odlišný príbeh a nové priestory prinášajú priestor pre humorné scény a množstvo ukrytých drobností. Viac vám napovie ukážka hrania zo stránok Touch Arcade.

Hra je cez App Store k dispozícii za 2.99€. Fanúšikov klasického Doomu zaujme skôr hra Doom Classic, ktorá za cenu 5.49€ ponúka zážitok z originálnej hry na obrazovkách iPhonov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.