Cut the Rope: Holiday Gift – vianočná edícia populárnej hry úplne zadarmo

Aj vývojári zo Zepto Lab idú s dobou a pripravujú vianočnú edíciu ich populárnej iOS hry Cut the Rope. Na rodziel od konkurencie však nepôjde o update aktuálnej hry, ale o samostatnú novú hru Cut the Roper: Holiday Gift. Nová hra však bude dostupná úplne zadarmo, pôjde teda o darček v pravom slova zmysle.

Cut the Rope: Holiday Gift prinesie 25 úplne nových levelov, ktorých dizajn bude inšpirovaný vianočnou tématikou. Pribudne aj nový herný princíp – vianočné ponožky, ktoré sa v hre budú objavovať vždy v pároch. Vianočné ponožky budú totiž fungovať ako teleporty. Používateľov Game Center potešia aj nové achievementy. Vianočná verzia Cut the Rope by sa v App Store mala objaviť už v najbližších dňoch.

komentáre
  1. no mam to prejdene na 100% a je to fakt super, len skoda ze je tam len 25 levelov. a ked to prejdem, napise mi ,,buy full version” nevie niekto nieco o tom?

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.