Aperture 3.1.1 – aktualizácia pre profesionálny softvér na úpravu fotografií od Apple

Apple sprístupnil aktualizáciu pre svoj profesionálny softvér na úpravu fotografií, Aperture. Prináša najmä zlepšenia stability a výkonu, vrátane nasledujúcich zmi­en:

  • rieši problém kompatibility s iLife Media Browserom
  • zlepšuje spoľahlivosť pri upgrade existujúcich Aperture knižníc
  • rieši problémy so zdieľaním fotografií cez MobileMe, Facebook a Flickr

Aperture 3.1.1 má približne 360 MB, vyžaduje Mac OS X 10.5.8 alebo 10.6.2 a novšie. Sťahovať môžete cez Software Update, úplný zoznam zmien nájdete na oficiálnych stránkach podpory.

komentáre
  1. Ja jsem koupil Aperture tak, že jsem stáhl trial a pak odkazem z aplikace koupil registrační kód. Zaplaceno normální českou kartou.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.