Colorware predstavili praktické puzdro pre iPad za 300 USD

iPad môže v niektorých situáciách vďaka svojej veľkosti spôsobovať problémy s jeho držaním. Apple na to čiastočne myslel a zvolil preto hrubší rám okolo displeja, no firma Colorware teraz prišla s ešte lepším riešením. Puzdro Grip for iPad rieši problém s jeho držaním a teoreticky si svoje využitie nájde aj pri prenášaní, kedy bude iPad pripomínať kufrík.

To všetko by však bolo reálne zaujímavé za predpokladu, že by firma nestanovila cenu na 300 USD. Ak máte pocit, že cena len o 199 USD nižšia ako samotný iPad za toto puzdro stojí, na oficiálnych stránkach si môžete pred objednaním zvoliť aj vlastnú ľubovoľnú kombináciu farieb. Grip for iPad je dostupný medzinárodne. Ostáva len dúfať, že sa tohto nápadu chopí aj iná firma, podľa možností s triezvejším názorom na cenu.

iPad puzdro Colorware
komentárov
  1. To bude presne ako s tym drevenym obalom na iphone za 100 eur a nepresli ani 4 mesiace a niekto iny ho urobil za dvacku.. Uz teraz su obchidy plne obalov na ipad a myslym ze do vianoc budu regala plne roznych kufrikov do 50e..

  2. Tá suma je neskutočne predražená. Zachvíľu bude prislušenstvo na výrobky drahšie ako samotný výrobok. To už človek nevie či si ma viac chrániť to príslušenstvo či samotný výrobok :D

  3. no a co ze prsi ? ved predsa ked si kupis strasne predrazeny ipad, k tomu neskutocne predrazeny vyssie spominany obal, tak uz staci len velmi mala financna hotovost na zakupenie bezfarebneho laku v spreji … do 3euri kupis hocikde, nastriekas s nim cely ipad a vualaaaa … uz nikdy nezmokne :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť