Apple vydal softvérovú aktualizáciu pre vyriešenie problémov iPhonu 4 so signálom a iPadu s Wi-Fi pripojením

Apple zverejnil dve nové aktualizácie. Prvá, iOS 4.0.1, je určená pre iPhone 4, 3GS a 3G, a mala by vyriešiť problémy používateľov s vypadávajúcim signálom. Apple sa totiž bránil tvrdeniam, že problém je v novom systéme antén, a teda hardvérový, podľa spoločnosti ide len o softvérovú chybu, ktorá bola prítomná aj v predchádzajúcich generáciách iPhonu. Softvér jednoducho nesprávne ukazoval intenzitu signálu, preto mohol ukazovať viac stupňov intenzity, ako ich v skutočnosti bolo. Podľa prvých skúseností táto aktualizácia len znižuje zobrazovanú silu signálu, jeho výpadky po uchytení za kritické miesto iPhonu 4 na ľavej strane sú prítomné aj naďalej.

Druhá aktualizácia, iOS 3.2.1, je určená pre iPad a má vyriešiť niekoľko známych problémov iPadu s Wi-Fi pripojením. Okrem toho rieši aj niekoľko bugov týkajúcich sa PDF príloh v Maili, prehrávania videa a obrazového výstupu cez adaptér iPad Dock Connector → VGA. V ponuke dostupných vyhľadávačov v Safari pribudol aj vyhľadávač od Microsoftu – Bing.

komentárov
  1. neviem co je zo signalom ale v Uk pri tom nespravnom drzani pada signal nizsie.. ale dneska uz som v SVK a skusam tam drzat tel… a nic ani ciarka neubudne… takze podla mna  inych krajinach je slabsie vysielanie ako u nas asi ..

  2. Je to naozaj vsetko velka zahada :-)) V praci mi pri nespravnom drzani iPhone spadne zo signalom celkom dole no doma myslim “Londyn” nech robim co robim mam stale 5 ciarok a signalom to ani nepohne.

  3. cele je to zo strany apple silno nefer. Stale sa tvarit,ze sa nic nedeje,hlavne ze pokladnica sa plni … najma potom, co vcera vyslo najavo,ze uz minuly rok bolo zname,ze s antenou pri iPhone 4 mozu byt problemy,ale asi Jobs, zalubeny do noveho designu povedal, nebudu problemy a tym to skoncilo …

    http://www.bloomberg.com/news/2010-07-15/apple-engineer-said-to-have-told-jobs-last-year-about-iphone-antenna-flaw.html

    tak som strasne zvedavy,ake rozpravky dnes El Jobso bude rozpravat, trochu sebakritiky by uz skutocne pre tohto cloveka nezaskodilo …

  4. A o aky problem z wifi pri ipade ide?Ja som zaznamenal na svojom len to ze ked dlho som pripojeny na wifi tak sa akoby odpoji ale stale ukazuje ze som pripojeny ale nic nevi e nacitat a len staci vypnut a zapnut wifi

  5. no ja som tento update so svojim 3G preskocil a supol som si rovno vykonnejsiu 3.1.3.. konecne ziadne problemy… len ma stve ze po roku budem mat tehlu..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Apple vydá nové verzie svojich OS už dnes!

Apple v rámci svojho včerajšieho eventu, na ktorom predstavil nové Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, iPad 8 či iPad…