Apple vydal prvú betaverziu iOS 4.1 a iPhone SDK 4.1 – vyrieši problémy so signálom na iPhone 4?

Apple včera sprístupnil vývojárom prvú betaverziu očakávanej aktualizácie iOS 4.1 spolu s iPhone SDK 4.1. Od iOS 4.1 sa vo všeobecnosti očakáva vyriešenie známych problémov, ktoré nová verzia softvéru priniesla. Kľúčovou má byť softvérová aktualizácia zobrazovania intenzity signálu, ktoré bolo podľa Apple chybné už od prvej generácie iPhonu a na iPhone 4 sa to prejavilo najintenzívnejšie kvôli tomu, že jeho systém antén je najlepší, a preto zobrazuje silný signál aj v oblastiach so slabým pokrytím siete. Táto aktualizácia by ale mohla byť vydaná samostatne, vďaka čomu by bola dostupná skôr, na iOS 4.1 si zrejme počkáme o niečo dlhšie. Medzi ďalšie známe problémy okrem drobných bugov patrí problém s nízkou kvalitou zvuku pri používaní Bluetooth headsetov, reproduktorov alebo príslušenstva v aute.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.