Apple vydal prvú betaverziu iOS 4.1 a iPhone SDK 4.1 – vyrieši problémy so signálom na iPhone 4?

Apple včera sprístupnil vývojárom prvú betaverziu očakávanej aktualizácie iOS 4.1 spolu s iPhone SDK 4.1. Od iOS 4.1 sa vo všeobecnosti očakáva vyriešenie známych problémov, ktoré nová verzia softvéru priniesla. Kľúčovou má byť softvérová aktualizácia zobrazovania intenzity signálu, ktoré bolo podľa Apple chybné už od prvej generácie iPhonu a na iPhone 4 sa to prejavilo najintenzívnejšie kvôli tomu, že jeho systém antén je najlepší, a preto zobrazuje silný signál aj v oblastiach so slabým pokrytím siete. Táto aktualizácia by ale mohla byť vydaná samostatne, vďaka čomu by bola dostupná skôr, na iOS 4.1 si zrejme počkáme o niečo dlhšie. Medzi ďalšie známe problémy okrem drobných bugov patrí problém s nízkou kvalitou zvuku pri používaní Bluetooth headsetov, reproduktorov alebo príslušenstva v aute.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.