Apple spustil novú funkciu Express Lane pre online technickú podporu

Na stránkach technickej podpory Apple pribudla nová funkcia s názvom Express Lane, ktorá by mala výrazne zjednodušiť a hlavne zrýchliť celý proces hľadania riešenia pre konkrétny technický problém. Systém je rozdelený do troch častí – môžete vyhľadávať na základe zvoleného Apple produktu, na základe vašich registrovaných produktov alebo vyhľadávať informácie k prípadom, ktoré ste sami v minulosti pridali. Okrem dokumentov, v ktorých by ste mali nájsť odpoveď na svoj problém, služba ponúka aj možnosti kontaktovania Apple. Pri vyhľadávaní technickej podpory je však nutné zadať aj sériové číslo produktu. Novú funkciu si môžete vyskúšať na stránkach https://expresslane.apple.com/.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.