Apple aktualizoval svoju aplikáciu iBooks – ilustrované knihy, kolekcie a AirPrint

Používateľov, ktorí používajú svoje iOS zariadenia na čítanie kníh, poteší nová aktualizácia od Apple pre aplikáciu iBooks. Medzi hlavné novinky patrí podpora ilustrovaných kníh, možnosť organizovať knihy do kolekcií (podobné využitie ako priečinky pre aplikácie) a pridaná podpora AirPrintu pre bezdrôtovú tlač PDF súborov a poznámok. Plne ilustrované knihy potešia najmä najmenších (detské knihy), ale svoje využitie si nájdu aj v prípade kníh o varení či fotografovaní. V prípade iOS 4.2 a novších iBooks naviac podporuje aj zobrazenie viacerých slov na stránku vďaka automatickému rozdelovaniu viet spojovníkom. Novú verziu iBooks si môžete stiahnuť zadarmo z App Store.

Zdroj: The New York Times

komentáre
  1. A okrem toho že vyšla tak mi aj rozbila celu library…rozhodne neodporučam tento update. Okrem istej formy organizacie knih (ktora mi tiež nefunguje) a AirPrint (na ktorý nemám tlačiareň) – neprináša nič podstatné. Neviem či má niekto podobnú skúsenosť, ale ja budem mať možnosť 1x otestovať zmysluplnosť TimeMachine.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.