iPhone a Nike+

Nike + iPod je sada umožňujúca využívať iPod nano ako osobného trénera. Spolu s Nike topánkami a Nike + iPod Sport Kit môžete svoj iPod nano premeniť na elektronického osobného trénera. Ukladá a synchronizuje vám štatistiky o behaní, prispôsobuje hudbu vášnu tempu a podobne. Už od vydania iPhonu sa začalo špekulovať, či preň Apple v spolupráci s Nike ponúkne nejaký ekvivalent. Prvé zmienky o funkčnosti s Nike + príslušenstvom boli už v iPhone 1.1.1.

UPDATE: Nike+ pre iPhone by mohol byť teoreticky predstavený 9. septembra na Apple Evente Let’s Rock.

Pred dvoma týždňami na internet unikli prvé screenshoty z Nike + sady pre iPhone. Podľa všetkého by výkonnostné štatistiky mali byť dostupné hneď na displeji iPhonu, nie len cez webové rozhranie, ako to bolo predtým. Najväčším prínosom by však mala byť podpora Google Maps. Svoje tréningy by ste si tak mohli naplánovať s presnými trasami priamo na Google mapách. Uvidíme, ako veľká bude integrácia s mapami a GPS v skutočnosti, medzitým si môžeme pozrieť uniknuté screenshoty.

iPhone Nike + Ciele tréningu iPhone Nike + Plán trasy iPhone Nike + Plán trasy
komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.