iPhone a Nike+

Nike + iPod je sada umožňujúca využívať iPod nano ako osobného trénera. Spolu s Nike topánkami a Nike + iPod Sport Kit môžete svoj iPod nano premeniť na elektronického osobného trénera. Ukladá a synchronizuje vám štatistiky o behaní, prispôsobuje hudbu vášnu tempu a podobne. Už od vydania iPhonu sa začalo špekulovať, či preň Apple v spolupráci s Nike ponúkne nejaký ekvivalent. Prvé zmienky o funkčnosti s Nike + príslušenstvom boli už v iPhone 1.1.1.

UPDATE: Nike+ pre iPhone by mohol byť teoreticky predstavený 9. septembra na Apple Evente Let’s Rock.

Pred dvoma týždňami na internet unikli prvé screenshoty z Nike + sady pre iPhone. Podľa všetkého by výkonnostné štatistiky mali byť dostupné hneď na displeji iPhonu, nie len cez webové rozhranie, ako to bolo predtým. Najväčším prínosom by však mala byť podpora Google Maps. Svoje tréningy by ste si tak mohli naplánovať s presnými trasami priamo na Google mapách. Uvidíme, ako veľká bude integrácia s mapami a GPS v skutočnosti, medzitým si môžeme pozrieť uniknuté screenshoty.

iPhone Nike + Ciele tréningu iPhone Nike + Plán trasy iPhone Nike + Plán trasy
komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.