YummySoup! – recepty do kuchyne na Macu

YummySoup! 1.0 je nový zaujímavý receptár a manažér receptov. V programe si môžete prezerať recepty zhromaždené z internetových online receptárov, zobrazovať ich na celú obrazovku (samozrejme výborná funkcia pri varení), k dispozícii sú inteligentné skupiny zhromažďujúce podobné recepty/jedlá, čas potrebný na prípravu jedál aj ukazovateľ náročnosti prípravy. Užitočná je funkcia viacerých nákupných zoznamov – môžete do nich jednoducho pridať recepty, vytlačiť/poslať emailom a ísť s nimi nakupovať.

YummySoup! je v univerzálnej binárke. Na stiahnutie je 15 dňová skúšobná verzia a licencia stojí $20 – cca 520SK, čo nie je vysoká cena, keď si porovnáte počet receptov v kuchárskej knihe za 500sk, a tisícky receptov v YummySoup. Upgrady máte zdarma, a program sa ešte dosť zlepší.

Varenie bude s YummySoup zaujímavejšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.