YummySoup! – recepty do kuchyne na Macu

YummySoup! 1.0 je nový zaujímavý receptár a manažér receptov. V programe si môžete prezerať recepty zhromaždené z internetových online receptárov, zobrazovať ich na celú obrazovku (samozrejme výborná funkcia pri varení), k dispozícii sú inteligentné skupiny zhromažďujúce podobné recepty/jedlá, čas potrebný na prípravu jedál aj ukazovateľ náročnosti prípravy. Užitočná je funkcia viacerých nákupných zoznamov – môžete do nich jednoducho pridať recepty, vytlačiť/poslať emailom a ísť s nimi nakupovať.

YummySoup! je v univerzálnej binárke. Na stiahnutie je 15 dňová skúšobná verzia a licencia stojí $20 – cca 520SK, čo nie je vysoká cena, keď si porovnáte počet receptov v kuchárskej knihe za 500sk, a tisícky receptov v YummySoup. Upgrady máte zdarma, a program sa ešte dosť zlepší.

Varenie bude s YummySoup zaujímavejšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.