Adobe FlexBuilder 2.0.1 – už aj pre Mac

Adobe Flex Builder 2.0.1 prináša plnú podporu pre PPC aj Intel Mac-y. Po oznámení Adobe, že uvedie na Macworld 2007 aj nový Adobe Premiere pre Mac (ktorý bol mimochodom na Macu vytlačený lepším Apple Final Cut), začína byť zrejmá nová úzka spolupráca Adobe s Apple. Spoločnosť Adobe má produkty, ktoré donucujú užívateľov premýšľať o kúpe Macu – mnoho ľudí stále čaká na Photoshop CS3 (universal), aby si kúpili nový Mac. Premiere a Flex Builder je teda ešte ďalší dodatok, ktorý môže potencionálne zvýšiť predaj počítačov Apple.

Adobe Flex Builder je IDE, ktorý je postavený na Eclipse – umožnuje vytvárať Flex aplikácie, resp. Flashové aplikácie napísané použítím varianty XML namiesto ActionScriptu, aj keď môžete vo Flex-e použiť aj ten.

Flex Builder 2.0.1 je dostupný hneď, vyjde Vás na smrteľných $749.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.