Adobe FlexBuilder 2.0.1 – už aj pre Mac

Adobe Flex Builder 2.0.1 prináša plnú podporu pre PPC aj Intel Mac-y. Po oznámení Adobe, že uvedie na Macworld 2007 aj nový Adobe Premiere pre Mac (ktorý bol mimochodom na Macu vytlačený lepším Apple Final Cut), začína byť zrejmá nová úzka spolupráca Adobe s Apple. Spoločnosť Adobe má produkty, ktoré donucujú užívateľov premýšľať o kúpe Macu – mnoho ľudí stále čaká na Photoshop CS3 (universal), aby si kúpili nový Mac. Premiere a Flex Builder je teda ešte ďalší dodatok, ktorý môže potencionálne zvýšiť predaj počítačov Apple.

Adobe Flex Builder je IDE, ktorý je postavený na Eclipse – umožnuje vytvárať Flex aplikácie, resp. Flashové aplikácie napísané použítím varianty XML namiesto ActionScriptu, aj keď môžete vo Flex-e použiť aj ten.

Flex Builder 2.0.1 je dostupný hneď, vyjde Vás na smrteľných $749.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.