Uvedenie Adobe CS3 na slovenský a český trh

Apple IMC Slovakia nás informuje, že dňa 26.4.2007 v Bra­tislave na ul. Seberíniho 9 (City Hotel Bratislava) bude uvedený profesionálny grafický balík aplikácií Adobe CS3. Experti zo spoločnosti Adobe predvedú nové funkcie a výhody softwaru. Vstup je zdarma, musíte sa však kvôli obmedzenému množstvu návštevníkov vopred na stránkach Adobe zaregistrovať.

Zároveň si môžu užívatelia na Slovensku od 26.4 vyskúšať produkty Adobe CS3 v predajniach iStyle Košice a iStyle Bratislava.

Tieto informácie sú uverejnené aj na stránkach apple.sk.

Uvedenie CS3 v Česku sa uskutoční o 2 dni skôr, 24.4.2007, Divadlo Hybernia, Praha 1.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.