Úprava aplikácie Mail pre širokouhlé monitory

Apple predával k svojim počítačom širokouhlé LCD monitory už od roku 1999 (prvé Cinema Display modely), neskoršie a dnešné iMacy a notebooky tiež používajú širokouhlé displeje. Prakticky ak používate rozlíšenie so šírkou aspoň 1280 – 1400 pixelov, môže sa Vám hodiť nasledujúca úprava aplikácie Mail – plugin Letterbox.

trojdielne rozloženie je známe aj z mailového klietna Microsoft Outlook (v Office) a myslím, že je aj celkom praktické, hlavne ak dostávate desiatky emailov denne. V panely prijatých tak máte hneď lepší prehľad. Mnohým to zas pripadá nenaturálne a obťažujúce. Vyskúšajte a posúďte…

K pluginu je mini-inštalátor, jeho znovuspustením môžete plugin aj odinštalovať. Plugin funguje v Mac OS X Tiger, aj staršom Panther-i (10.3.9).

Stiahnuť Letterbox

Stránky autora

komentáre
  1. “nenaturalne”?

    pisem tak, aby som sa za svoj rodny jazyk nemusel hanbit. v tomto pripade: neprirodzene. ak prekladam, pridam citaciu a zdroj.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.