Monitorovanie teplôt a otáčok ventilátorov na Intel Macoch

iSlayer je malý team vývojárov zameriavajúcich sa na užitočné widgety, webové a desktopové aplikácie. Ich utility si za posledný rok stiahlo až 4 milióny užívateľov. Najnovšia a najzaujímavejšia aktualizácia sa týka monitorovacieho widgetu iStat Pro. Odteraz číta teploty aj otáčky ventilátorov v Intel Mac-och (aj MacBookoch). Doposiaľ bol na to potrebný kernelový extension SpeedIt.

iStat Pro monitoruje aj kvalitu signálu Airport-u a ďalšie bežné aktivity systému ako procesy, využitie RAM a pevných diskov, batériu v notebookoch a IP adresy. Nepotrebné monitory môžete skryť, na výber je niekoľko vzhľadov (farebných tém). Widget je zdarma.

Stiahnuť.

komentáre
  1. pog: Bohužel jen pro MacBook a MacBook Pro. Nevíte o něčem, co dokáže regulovat otáčky u iMacu? Doposud jsem nenašel :-(

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.