MacBreak – profesionálny video-podcast na iTunes zdarma

Video podcast MacBreak už síce beží nejakú dobu a vonku je už cez 30 dielov, no pravdepodobne o ňom ešte neviete – je samozrejme v angličtine, show uvádza známy a skúsený Apple moderátor Leo Laporte, ktorého ste mohli vidieť v rôznych záznamoch z predošlých Macworld-ov či iných udalostí. Celý podcast má uvoľnenú atmosféru s dávkou vtipu. Leo si pozýva skúsených individialistov, alebo aj viac známych ľudí z oblasti okolo Apple a diskutujú spolu rôzne rady, tipy a triky pre Mac OS X. Taktiež sa venujú zaujímavému softwaru, grafike, filmu, strihu a natáčaniu HD videa. Pri predvádzaní funkcií sa kamera samozrejme prepne na ich monitor. Nedávno tiež prešli k novému štábu TWIT a video je dostupné aj v HD kvalite.

Okrem klasického Macbreak-u beží v iTunes Store aj MacBreak podcast Weekly, v ktorom sa zhŕňajú zaujímavé novinky za posledný týždeň v pravidelných cykloch.

Link na iTunes Store – Podcasts. Ako hovorí nadpis, podcasty Macbreak sú zdarma.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.