MacBreak – profesionálny video-podcast na iTunes zdarma

Video podcast MacBreak už síce beží nejakú dobu a vonku je už cez 30 dielov, no pravdepodobne o ňom ešte neviete – je samozrejme v angličtine, show uvádza známy a skúsený Apple moderátor Leo Laporte, ktorého ste mohli vidieť v rôznych záznamoch z predošlých Macworld-ov či iných udalostí. Celý podcast má uvoľnenú atmosféru s dávkou vtipu. Leo si pozýva skúsených individialistov, alebo aj viac známych ľudí z oblasti okolo Apple a diskutujú spolu rôzne rady, tipy a triky pre Mac OS X. Taktiež sa venujú zaujímavému softwaru, grafike, filmu, strihu a natáčaniu HD videa. Pri predvádzaní funkcií sa kamera samozrejme prepne na ich monitor. Nedávno tiež prešli k novému štábu TWIT a video je dostupné aj v HD kvalite.

Okrem klasického Macbreak-u beží v iTunes Store aj MacBreak podcast Weekly, v ktorom sa zhŕňajú zaujímavé novinky za posledný týždeň v pravidelných cykloch.

Link na iTunes Store – Podcasts. Ako hovorí nadpis, podcasty Macbreak sú zdarma.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.