MacBreak – profesionálny video-podcast na iTunes zdarma

Video podcast MacBreak už síce beží nejakú dobu a vonku je už cez 30 dielov, no pravdepodobne o ňom ešte neviete – je samozrejme v angličtine, show uvádza známy a skúsený Apple moderátor Leo Laporte, ktorého ste mohli vidieť v rôznych záznamoch z predošlých Macworld-ov či iných udalostí. Celý podcast má uvoľnenú atmosféru s dávkou vtipu. Leo si pozýva skúsených individialistov, alebo aj viac známych ľudí z oblasti okolo Apple a diskutujú spolu rôzne rady, tipy a triky pre Mac OS X. Taktiež sa venujú zaujímavému softwaru, grafike, filmu, strihu a natáčaniu HD videa. Pri predvádzaní funkcií sa kamera samozrejme prepne na ich monitor. Nedávno tiež prešli k novému štábu TWIT a video je dostupné aj v HD kvalite.

Okrem klasického Macbreak-u beží v iTunes Store aj MacBreak podcast Weekly, v ktorom sa zhŕňajú zaujímavé novinky za posledný týždeň v pravidelných cykloch.

Link na iTunes Store – Podcasts. Ako hovorí nadpis, podcasty Macbreak sú zdarma.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.