MacBlog Podcast #46

Dnes sa dozviete, prečo sa oplatí žiť v Kanade a ako si urobiť trochu zábavy s iPhonom. Tiež si môžte vypočuť, aké očakávania sú ohľadne blížiaceho sa MacWorldu. Hlavná časť podcastu ale bude patriť poslednému vyrobenému PowerMacu s procesorom, ktorý znamenal koniec pre IBM v oblasti Macov.

Prehľad obsahu:

komentárov
 1. Další super díl. Ten seriál o macách je super! Člověk se vždy dozví spoustu nových informací.

  Díky za to.

  BTW: Proč je u Podcastu jako autor stále Ondra Toral (všiml jsem si toho při přehrávání na iPodoj).

  0
  0
 2. pan jakub kovac? pan? pod tymto oslovenim si predstavujem 40 pana a nie kuba. LOL pobavil som sa^_^
  podcast v pohode a dokonca som sa dozvedel novu informaciu a to ze quad bol chladeny vodou – kuul

  0
  0
 3. hl2run: Tiež si vravím, ale keby sme spolu spravili banku, mohli by sme si kúpiť o 0,0126% lepší, nie? Keď sa nabudúce budem flákať okolo tvojho mesta, domyslíme podrobnosti :-)

  Mikesh: Nesprávny autor v iTS je známy problém, ale zatiaľ ho nevieme riešiť. Ale aspoň pri priamom downloade je správny. Inak som rád, že si si to vychutnal, pretože moja zásoba starých Macov sa týmto dielom vyčerpala (o nových nehovoriac). Iba som to nechcel povedať tak priamo. Ale možno sa nájde ešte nejaký hrdina s niečím zaujímavým a požičia to, však ľudia?

  Sfilipum: Iba som chcel byť slušný. A čo vy viete kto bude podcast počúvať o 20 rokov, vtedy to bude sedieť. Treba myslieť na budúcnosť :-)

  Všetci: Ďakujem za pochvalu, to vždy poteší.

  0
  0
 4. Začněte prosím používat kapitoly v aac,strašně blbě se prochází témata

  Obrázky v podcastu chválím a také lepší kvalitu oproti třeba dílu 15.

  0
  0
 5. Gratulujem Maroš, výborný podcast a zvlášť recenzia PowerMaca-a G5. Veľmi som spokojný aj s kvalitou záznamu. Prajem všetko dobré a ešte kopec super podcastov. Nech sa Vám darí.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.