MacBlog Podcast #46

Dnes sa dozviete, prečo sa oplatí žiť v Kanade a ako si urobiť trochu zábavy s iPhonom. Tiež si môžte vypočuť, aké očakávania sú ohľadne blížiaceho sa MacWorldu. Hlavná časť podcastu ale bude patriť poslednému vyrobenému PowerMacu s procesorom, ktorý znamenal koniec pre IBM v oblasti Macov.

Prehľad obsahu:

komentárov
 1. Další super díl. Ten seriál o macách je super! Člověk se vždy dozví spoustu nových informací.

  Díky za to.

  BTW: Proč je u Podcastu jako autor stále Ondra Toral (všiml jsem si toho při přehrávání na iPodoj).

  0
  0
 2. pan jakub kovac? pan? pod tymto oslovenim si predstavujem 40 pana a nie kuba. LOL pobavil som sa^_^
  podcast v pohode a dokonca som sa dozvedel novu informaciu a to ze quad bol chladeny vodou – kuul

  0
  0
 3. hl2run: Tiež si vravím, ale keby sme spolu spravili banku, mohli by sme si kúpiť o 0,0126% lepší, nie? Keď sa nabudúce budem flákať okolo tvojho mesta, domyslíme podrobnosti :-)

  Mikesh: Nesprávny autor v iTS je známy problém, ale zatiaľ ho nevieme riešiť. Ale aspoň pri priamom downloade je správny. Inak som rád, že si si to vychutnal, pretože moja zásoba starých Macov sa týmto dielom vyčerpala (o nových nehovoriac). Iba som to nechcel povedať tak priamo. Ale možno sa nájde ešte nejaký hrdina s niečím zaujímavým a požičia to, však ľudia?

  Sfilipum: Iba som chcel byť slušný. A čo vy viete kto bude podcast počúvať o 20 rokov, vtedy to bude sedieť. Treba myslieť na budúcnosť :-)

  Všetci: Ďakujem za pochvalu, to vždy poteší.

  0
  0
 4. Začněte prosím používat kapitoly v aac,strašně blbě se prochází témata

  Obrázky v podcastu chválím a také lepší kvalitu oproti třeba dílu 15.

  0
  0
 5. Gratulujem Maroš, výborný podcast a zvlášť recenzia PowerMaca-a G5. Veľmi som spokojný aj s kvalitou záznamu. Prajem všetko dobré a ešte kopec super podcastov. Nech sa Vám darí.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.