MacBlog Podcast #40

Svetom počítačov Apple v posledných dňoch otriaslo hlavne uvedenie Leoparda, takže nebol by to kompletný podcast, keby v ňom táto udalosť chýbala. Hneď ako prvý tip k Leopardovi prikladám možnosť, ako sa zbaviť efektne neefektívneho 3D docku. Hlavná časť podcastu bude venovaná starej klasike, hrdo sa hlásiacej k prvým PDA vôbec, samozrejme nesúcej nahryznuté jabĺčko na prednej strane.

Prehľad obsahu:

komentárov
 1. Buď nás chce Apple všetkých zaradom hacknúť ( :D nonsens), alebo to odstránia v prvom update. Je mi to v podstate jedno. Aj tak má väčšina z nás firewall riešený cez router.

  0
  0
 2. Andy: Keď som nahrával podcast, chyba ešte známa nebola, ale teraz ste ma motivovali zapnnúť port scan a pozrieť sa na to osobne. Je to veľmi vážny problém, firewall v Tigrovy bol výborný a teraz toto…

  Milan: Firewall cez router síce mám, ale človek s prenosným počítačom sa pripája na rôznych miestach, takže by som túto chybu nepodceňoval.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.