MacBlog Podcast #40

Svetom počítačov Apple v posledných dňoch otriaslo hlavne uvedenie Leoparda, takže nebol by to kompletný podcast, keby v ňom táto udalosť chýbala. Hneď ako prvý tip k Leopardovi prikladám možnosť, ako sa zbaviť efektne neefektívneho 3D docku. Hlavná časť podcastu bude venovaná starej klasike, hrdo sa hlásiacej k prvým PDA vôbec, samozrejme nesúcej nahryznuté jabĺčko na prednej strane.

Prehľad obsahu:

komentárov
 1. Buď nás chce Apple všetkých zaradom hacknúť ( :D nonsens), alebo to odstránia v prvom update. Je mi to v podstate jedno. Aj tak má väčšina z nás firewall riešený cez router.

  0
  0
 2. Andy: Keď som nahrával podcast, chyba ešte známa nebola, ale teraz ste ma motivovali zapnnúť port scan a pozrieť sa na to osobne. Je to veľmi vážny problém, firewall v Tigrovy bol výborný a teraz toto…

  Milan: Firewall cez router síce mám, ale človek s prenosným počítačom sa pripája na rôznych miestach, takže by som túto chybu nepodceňoval.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.