MacBlog Podcast #40

Svetom počítačov Apple v posledných dňoch otriaslo hlavne uvedenie Leoparda, takže nebol by to kompletný podcast, keby v ňom táto udalosť chýbala. Hneď ako prvý tip k Leopardovi prikladám možnosť, ako sa zbaviť efektne neefektívneho 3D docku. Hlavná časť podcastu bude venovaná starej klasike, hrdo sa hlásiacej k prvým PDA vôbec, samozrejme nesúcej nahryznuté jabĺčko na prednej strane.

Prehľad obsahu:

komentárov
  1. Buď nás chce Apple všetkých zaradom hacknúť ( :D nonsens), alebo to odstránia v prvom update. Je mi to v podstate jedno. Aj tak má väčšina z nás firewall riešený cez router.

  2. Andy: Keď som nahrával podcast, chyba ešte známa nebola, ale teraz ste ma motivovali zapnnúť port scan a pozrieť sa na to osobne. Je to veľmi vážny problém, firewall v Tigrovy bol výborný a teraz toto… 

    Milan: Firewall cez router síce mám, ale človek s prenosným počítačom sa pripája na rôznych miestach, takže by som túto chybu nepodceňoval.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?