MacBlog Podcast #40

Svetom počítačov Apple v posledných dňoch otriaslo hlavne uvedenie Leoparda, takže nebol by to kompletný podcast, keby v ňom táto udalosť chýbala. Hneď ako prvý tip k Leopardovi prikladám možnosť, ako sa zbaviť efektne neefektívneho 3D docku. Hlavná časť podcastu bude venovaná starej klasike, hrdo sa hlásiacej k prvým PDA vôbec, samozrejme nesúcej nahryznuté jabĺčko na prednej strane.

Prehľad obsahu:

komentárov
 1. Buď nás chce Apple všetkých zaradom hacknúť ( :D nonsens), alebo to odstránia v prvom update. Je mi to v podstate jedno. Aj tak má väčšina z nás firewall riešený cez router.

  0
  0
 2. Andy: Keď som nahrával podcast, chyba ešte známa nebola, ale teraz ste ma motivovali zapnnúť port scan a pozrieť sa na to osobne. Je to veľmi vážny problém, firewall v Tigrovy bol výborný a teraz toto…

  Milan: Firewall cez router síce mám, ale človek s prenosným počítačom sa pripája na rôznych miestach, takže by som túto chybu nepodceňoval.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
Phil Schiller
pokračovanie článku

Phil Schiller nastupuje do dozornej rady OpenAI

Apple a OpenAI už skôr oznámili, že spoločnosti si nebudú navzájom nič platiť za to, že iOS 18 a macOS Sequioa ponúknu čiastočnú integráciu ChatGPT do svojho inteligenčného rozhrania. No zadarmo to predsa len nebude.