Krátky tip: CZ a SK meninový widget pre Dashboard

Čitateľ nám pred časom zaslal widget pre Dashboard, ktorý zobrazuje vždy aktuálne meno „oslávenca“ z kalendára. Kliknutím na malú šípku v rohu si prepínate český a slovenský kalendár. Užitočné napríklad aj ak máte priateľov v Česku aj na Slovensku a nechcete na nich zabudnúť. :)

DOWNLOAD.

Tip: Ak widgety chcete vyskúšať bez inštalácie, spustite ich inštalátor a držte tlačídla Jabĺčko+Option. V ponuke sa zmeni Install na Run. Widget tak môžete spustiť bez inštalácie, a ak sa vám nepáči, stačí ho zavrieť (držaním Option a nabehnutím kurzora na widget).

komentárov
  1. Ahojte,
    poradíte niekto novému a šťastnému uživateľovi iMacu ako si odstránim z Widget programy, ktoré už nechcem tam mať? dakujem za odpoved.
    b

  2. tzv. “friends-friendly” widget
    este by tam mohli na taku velku plochu vtesnat v mensich velkostiach nahor jedno meno zo vcerajska, a nadol dve z nasledujucich dni, koli prehladu, celkom by pomohlo

  3. uzasny widget,zijem v anglicku a nikdy som nevedel kto ma kedy meniny a teraz kedze widgets pouzivam stale,tak mam absolutny prehlad

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?