Garageband a Nine Inch Nails

Skupina Nine Inch Nails uvoľnila už druhú skladbu (Survivalism) vo formáte GarageBand pre všetkých zvedavcov a hudobných majstrov. Dalo by sa to z časti považovať za open-source hudbu. Celú pieseň môžete upravovať, mixovať a poslať späť skupine NIN. Radi si Váš výtvor vypočujú, samozrejme pokiaľ za niečo stojí. Je zaujímavé, že aj profesionálni používajú na tvorbu práve GarageBand, ktorý je vlastne k Macom zdarma.

Skupina výborne využila hudobný program Apple Garageband z multimediálneho balíka iLife na svoju propagáciu. Táto správa obehla všetky svetové Apple blogy a servery. Odporúčam stiahnuť všetkým, už len zo zvedavosti a zaujímavosti, ako sa taká pieseň skladá.

Stránka Nine Inch Nails.

Garageband Nine Inch Nails Survivalistm
komentárov
  1. “Je zaujímavé, že aj profesionálni používajú na tvorbu práve GarageBand, ktorý je vlastne k Macom zdarma.”

    Juraj – už ti dal někdy něco zdarma ? :-)

  2. Pokud mě paměť neklame, tak Nine Inch Nails používají nějaký profi software, a z něj pak speciálně pro tuhle akci zkonvertovali samply do garagebandu. Určitě nepoužívají garageband pro tvorbu : -)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?