Vista vs. Tiger v New York Times: Microsoft terčom výsmechu

David Pogue z New York Times výsmešným spôsobom porovnáva najnovší operačný systém od Microsoftu, Windows Vista, so systémom Mac OS X Tiger. Jeho porovnávacie video si môžete pozrieť priamo na webe NY Times.

Videorecenzia

Fakty, ktoré David predvádza sú známe už dlhšie. Vyzerá to, že v NY Times majú Apple celkom radi. Názor si však urobte sami. Link na toto video je publikovaný aj na štartovacej stránke Apple. Po uverenjení recenzie dostal David Pogue desiatky agresivných emailov od ľudí, ktorí celú záležitosť a jeho sarkazmus nepochopili.

komentárov
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.