Projekt MacHeist vyzbieral na charitu $200,000

Skupina mladých priaznivcov Apple vytvorila projekt pod názvom MacHeist, ktorý zjednocuje kvalitné aplikácie pre Mac OS X do jedneho balíka za veľmi výhodnu cenu. Všetky aplikácie sú ohodnotené špeciálnym ocenením Apple. Ich celková cena je za bežných okolností cez 300 dolárov. Na MacHeist si ich však môžete ako balík spolu kúpiť len za cenu 49 dolárov. Balík obsahuje aj veľmi populárny textový editor pre programátorov, Textmate.

Projekt okamžite prebehol internetom a zožal obrovský úspech. Za 7 dní sa predalo 16000 balíkov spolu za viac než 780 000 dolárov. 25% zo zisku bude venovaných charite, zvyšok sa delí medzi autorov aplikácii a MacHeist tím.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.