Projekt MacHeist vyzbieral na charitu $200,000

Skupina mladých priaznivcov Apple vytvorila projekt pod názvom MacHeist, ktorý zjednocuje kvalitné aplikácie pre Mac OS X do jedneho balíka za veľmi výhodnu cenu. Všetky aplikácie sú ohodnotené špeciálnym ocenením Apple. Ich celková cena je za bežných okolností cez 300 dolárov. Na MacHeist si ich však môžete ako balík spolu kúpiť len za cenu 49 dolárov. Balík obsahuje aj veľmi populárny textový editor pre programátorov, Textmate.

Projekt okamžite prebehol internetom a zožal obrovský úspech. Za 7 dní sa predalo 16000 balíkov spolu za viac než 780 000 dolárov. 25% zo zisku bude venovaných charite, zvyšok sa delí medzi autorov aplikácii a MacHeist tím.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.