Záplava v centrále Apple

Apple mal v Cupertine (California) v jednej zo svojich hlavných budov komplexu menšiu „záplavu“.

V stredu 13. decembra 2006 o 12:55 si niekto všimol vytekajúcu vodu pri stene budovy. Hasičské oddelenie Santa Clara County neskôr zistilo, že voda uniká z prasknutého potrubia pod budovou rýchlosťou okolo 400 litrov za minútu. Budova bola zaplavená do výšky 30 centimetrov. Vodu sa podarilo odstaviť až o 14:30.

Komplex má už 30 rokov. Steve Jobs v apríli 2006 oznámil výstavbu nových budov, ktoré sa budú nachádzať takisto v Cupertine, CA.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.