Macally IceKey, slim klávesnica pre Mac

Design Apple klávesnice je osvedčený a už niekoľko rokov starý. Používa kvalitnú technológiu stláčania kláves podobnú známej technológii od IBM – Model M. Napriek stovke rôznych bežných klávesníc na trhu je táto viac než 25 rokov stará tzv. klikacia technológia doteraz jediná kvalitná a neprekonaná. Ak Vám však Apple klávesnica nevyhovuje, prípadne často používate aj notebook a vadí Vám striedanie slim a normalnej klávesnice, mám pre Vás tip na zaujímavú alternatívu.

Veľmi pekná Macally IceKey, slim, biela, hodiaca sa k Macu. Obsahuje 2 USB porty (obrázky a info o produkte na stránke výrobcu). Môžete ju zakúpiť napríklad na stránkach predajcu DTP Obchod (Česká republika).

Čoskoro má byť dostupná aj čierna verzia.

Alternatívne je dostupná aj podobná, lacnejšia Macally iKey5.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.