Macally IceKey, slim klávesnica pre Mac

Design Apple klávesnice je osvedčený a už niekoľko rokov starý. Používa kvalitnú technológiu stláčania kláves podobnú známej technológii od IBM – Model M. Napriek stovke rôznych bežných klávesníc na trhu je táto viac než 25 rokov stará tzv. klikacia technológia doteraz jediná kvalitná a neprekonaná. Ak Vám však Apple klávesnica nevyhovuje, prípadne často používate aj notebook a vadí Vám striedanie slim a normalnej klávesnice, mám pre Vás tip na zaujímavú alternatívu.

Veľmi pekná Macally IceKey, slim, biela, hodiaca sa k Macu. Obsahuje 2 USB porty (obrázky a info o produkte na stránke výrobcu). Môžete ju zakúpiť napríklad na stránkach predajcu DTP Obchod (Česká republika).

Čoskoro má byť dostupná aj čierna verzia.

Alternatívne je dostupná aj podobná, lacnejšia Macally iKey5.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.