Adobe Photoshop CS3 Beta na stiahnutie!

Spoločnosť Adobe dnes vydala betaverziu programu Photoshop CS3. Táto informácia je veľmi potešujúca pre všetkých majiteľov Apple počítačov s Intel procesormi, na ktorých je CS2 emulovaný a pomalý. CS3 Beta je už prepísaná v XCode, je v univerzálnej binárke a beží natívne na PPC aj Intel procesoroch. Betaverziu sme skúsili a funguje stabilne a veľmi rýchlo. Balík obsahuje aj vylepšený a rýchlejší Adobe Bridge. Do finálnej verzie Adobe plánuje pridať aj OpenGL podporu (pri zoome), čím získa Photoshop CS3 na Macoch rýchlostnú injekciu aj z grafickej karty. Ťahajte na labs.adobe.com (667MB). Funguje len na MAC OS X od verzie 10.4.8. Ak chcete betaverziu skúšať viac ako 2 dni, budete potrebovať legálne zakúpený Adobe Photoshop CS2.

Rýchlostné porovnanie s CS2 si môžete pozrieť na maďarskej stránke hundras.hu. Grafy sú v angličtine. Taktiež výborné porovnanie na BareFeets.

Tip 1: Stlačte v PS CS3 Shift+Tab a nabehnite kurzorom na pravý okraj obrazovky.

Tip 2: Celá rada produktov CS3 používa nové (často kritizované) ikony. Ak sa Vám v docku nepáči nová ikona Photoshopu CS3, pripravili sme pre Vás krajšiu. Download.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.