Aperture 1.5.2 – aktualizácia

K dispozícii je nová aktualizácia 1.5.2 (131MB) pre profesionálny fotografický software Apple Aperture. Táto aktualizácia by mala (ako obyčajne) zvyšovať celkovú rýchlosť a spoľahlivosť programu. Sťahovať môžete zadarmo cez softvérový update v Mac OS X.

K tejto aktualizácii odporúča Apple inštalovať aj Digital Camera RAW aktualizáciu vo verzii 1.0.1, ktorá pridáva podporu pre niektoré SLR fotoaparáty, vrátane Canon Digital Rebel XTi, Nikon D80 a Pentax DS. Taktiež rieši problémy pri práci s veľkými Canon RAW súbormi, kompatibilitu DNG formátu na Intel Macoch a zriedkavé čiary objavujúce sa pri exporte obrázkov z Aperture.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Návod: Ako si nastavíte widgety v iOS 14

Apple včera vydal veľký update svojho OS pre mobilné zariadenia. Jednou z kľúčových noviniek sú widgety, na ktoré sa teraz pozrieme.
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Apple vydá nové verzie svojich OS už dnes!

Apple v rámci svojho včerajšieho eventu, na ktorom predstavil nové Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, iPad 8 či iPad…