Aperture 1.5.2 – aktualizácia

K dispozícii je nová aktualizácia 1.5.2 (131MB) pre profesionálny fotografický software Apple Aperture. Táto aktualizácia by mala (ako obyčajne) zvyšovať celkovú rýchlosť a spoľahlivosť programu. Sťahovať môžete zadarmo cez softvérový update v Mac OS X.

K tejto aktualizácii odporúča Apple inštalovať aj Digital Camera RAW aktualizáciu vo verzii 1.0.1, ktorá pridáva podporu pre niektoré SLR fotoaparáty, vrátane Canon Digital Rebel XTi, Nikon D80 a Pentax DS. Taktiež rieši problémy pri práci s veľkými Canon RAW súbormi, kompatibilitu DNG formátu na Intel Macoch a zriedkavé čiary objavujúce sa pri exporte obrázkov z Aperture.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.