Alternatíva k Microsoft Excel pre Mac

Ak nechcete používať balík Microsoft Office (napríklad kvôli jeho PowerPC architektúre), ale potrebujete aspoň jeho základné vymoženosti, môžete použiť Apple iWork. Pages z iWork-u Vám nahradí Microsoft Word a Keynote nahradí PowerPoint. Tabuľkový procesor však iWork nemá.

Mám pre Vás malý tip – Tables 1.1 je nová universal-binary aplikácia pre OS X, práve povýšená na verziu 1.1. S robustným Excelom sa samozrejme nemôže porovnávať (žiadne makrá ani grafy), ale tí ktorí potrebujú základnú prácu s tabuľkami a číslami budú s Tables určite spokojní. Detaily na stránke programu.

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.