iPhone: finálny dizajn?

Na serveri looprumors.com sa objavil nový obrázok telefónu iPhone. Obrázok vyzerá ako fotografia reklamnej tabule, ktorá by mohla byť použítá na januárovom Macworld-e. iPhone pôsobí na tejto fotografii oproti predošlým falošným obrázkom celkom verne a aj inovatívne – žiadne tlačítka, len dotyková plocha.

Štýl reklamných sloganov sedí, no pri dôkladnejšom skúmaní som si všimol, že použítý font je Myriad Pro. Apple používa na svojich tabuliach, webe a reklamách mierne odlišný font Myriad Apple, ktorý nie je možné zakúpiť a je ilegálne ho používať.

Na displeji je telefónne číslo Apple Store (prečo?), a v dolnom rohu useknutý nápis „Setup note: This board should…“, čo by mohlo znamenať, že je to neodsúhlasená reklamná tabuľa na „testovacie“ účely a nemôže byť nikde publikovaná.

Nakoniec to môže byť znova len výmysel a vtip nejakého dizajnéra…

zdroj: www.looprumors.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.