Zmysel upgradu MacBook Air mid 2013?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Zmysel upgradu MacBook Air mid 2013?

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Autor
    Príspevky
  • #100395
    noisia
    Účastník (Participant)

    Zdravim,
    doprial som si maly darček a kupil mac.Su to moje prve hodiny stravene s OSX.Tak to chapte :D
    Je to Macbook Air Mid 2013
    Ma zmysel ho upgradnuť na mavericks? Mam tu OS X Mountain Lion.
    Dík

    #383822
    dfx
    Účastník (Participant)

    Jednoznacne ano.

    #383837
    vlado_bb
    Účastník (Participant)

    Samozrejme, nevahaj.

    #383844
    martini858
    Účastník (Participant)

    Urcite ano, mavericks je sviznejsi a ma vylepsenia oproti OSX ML… Prajem vela uspechov s darcekom, urcite budes spokojny

    #383862
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    A niektoré (a bude ich čoraz viac!) programy už vyžadujú Mavericksa.

    #383899
    noisia
    Účastník (Participant)

    Tak mac uspešne na Mavericks.
    Mám otazky a nechcem zakladať novú temu.
    Nevadí Macu ked ho mam položeny na posteli alebo na nohach ?Myslím aby sa nezačal prehrievať.
    Dík

    #383900
    Csaba Gyori
    Účastník (Participant)

    bude.. nebude to prijemne ani pre teba. knihu pod mac aspon..

    #383902
    majdy
    Účastník (Participant)

    Ak ti to v lete nebude vadiť, tak Macu to vadiť ani náhodou nebude… MacBooky hrejú viac ako klasické počítače čo je cena za tichší chod a hlavne je to hliníkom, ktorý odovzdva teplo ďalej, čiže sa chladí svojím spôsobom cez celé telo, takže to teplo pocítiš aj na dotyk a logicky, ťa bude (hlavne v zime) zohrievať ale t ovšetko viac menej pri záťaži, pri bežnom používani ani tak nie :)

    #383905
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Csaba Gyori netrep dobre? :D určite si ľudia kupujú najdrahšie laptopy aby si pod nich dávali knihy … už ma vidíš ako to robím! …tss!!


    @noisia
    : čosi, ak by sa mal prehriať tak sa vypne, ja hrám cez windows FIFA 14 a keď to hráme tak cez 5 hodín (turnaj a pod.) tak sa stane že sa občas prehreje a len sa vypne, o 5 minút hráme znovu :D
    myslím, že tieto CPU majú poistku niekde okolo 105°C, čiže nemaj strach, ale je pravda, že občas sa na macoch dajú pražiť vajcia… ak si to chceš vyskúšať, skús konvertovať blu-ray alebo si zapni nejakú hru ťažkú na grafiku.

    #383910
    Csaba Gyori
    Účastník (Participant)

    netrep? :D kliiidek.. hras fifu 2014 tak ze lezis v posteli a notebook mas polozeny na nohe? popripade si este prikryty nejako dekou … taak budes velmi pocitovat to teplo..ako sa hladi.. aa fakt nevidim nic cudne natom ked chcem pocitac vyuzivat v posteli tak si aj pod 1500eckovy notebook dam knihu.. nie kvoli tomu zeby sa pokazil.. ale nieje to nic prijemne.. ale to je len moj nazor.. ty kludne hraj fifu aj v posteli aj vo vani ak chces ;) peace

    #383914
    JFK.
    Účastník (Participant)

    FIFU hrám tak, že MacBook je napojený na telku :D
    Prepáč, myslel som pri bežnej práci…
    Určite nebudem konvertovať blu-ray na kolenách :D

    #383916
    iMartin
    Účastník (Participant)

    Každopádne MacBooku to prekážať nebude, nakoľko na spodku nemá otvor ventilátora a vzduch nasáva a vyfukuje pri pánte displeja. To znamená, že môže fúkať aj dole aj hore.

    #383917
    noisia
    Účastník (Participant)

    Tak zatial ho použivam na klasické surfovanie,nejaka ta hudba.Skušal som cez steam aj Cs 1.6 a nejak žeby sa zohrial som vobec nepocitil.Stale chladný :D Len chcem aby bol ako v olejčeku a aby vydržal dlhé roky :)

    #383918
    shadower
    Účastník (Participant)

    ide hlavne o to ze standartne notebooky nasavaju/vyfukuju vzduch spodok …cize treba knihu alebo nieco …
    macbooky to nasavaju cez klavesnicu a vyfukuju zadom …
    ked tak knihu aby ta na nohach nepalil a zbytocne ziarenie nebola prirodna antikoncepcia :) (nieje to vhodne v tomto ohlada) ale ak ta to netrapi …
    cize moze byt kludne aj na posteli polozeny …ale kniha bude odvadzat lepsie teplo (kedze mac je z hlinika tak sa to rozprestiera) ako deka na posteli napr. :)

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.