Zmena komplet celeho krytu iPhone 4

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Zmena komplet celeho krytu iPhone 4

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Autor
    Príspevky
  • #87766
    patricekk
    Účastník (Participant)

    Ahojte, chcel by som sa spytat aka narocna je vymena komplet krytu na iphone 4/4s. Chcel by som si kupit toto http://mobil.bazos.sk/inzerat/17405247/iPhone.php lebo mam black verziu a chcel by som white. Nie som si isty ci by som to zvladol sam preto sa chcem poradit. Dakujem

    #321643
    gman
    Účastník (Participant)

    #321644
    iTuxx
    Moderátor

    Vymenit zadny je malina. Na predny potrebujes dost sikovnosti lebo treba rozobrat komplet telefon. Je to len na tebe ci si trufas. Ak mas strach, radsej to prenechaj odbornikom aby si to potom nelutoval.

    #321645
    lordsoft
    Účastník (Participant)

    A samozrejme henten kryt na bazosi je na 100% cinsky shit, nemal by som preto od toho prehnane ocakavania. (bude tenky, nie skleny ale plastovy, display mozno ziadna retina, biela zozltne za tyzden, atd.)

    #321647
    McJobs
    Účastník (Participant)

    Vykasli sa na to.

    1. na bielom vidno proximity senzor – ten čierny obdlžniček nad sluchadlom
    2. antenova obruba z nerezovej oceli – lepsie pasuje k čiernej farbe
    3. biela nie je snehovo biela – aspon ja som videl nepatrny maslovy nadych

    #321651
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Predný nemáš šancu vymeniť :D teda, ak to rozoberieš, dám iPad do ohňa zato, že to sám už neposkladáš

    #321664
    gman
    Účastník (Participant)

    same povzbudive slova ;) good luck

    #321672
    Anonymný
    Neaktívny

    JFK.: Jednemu chlapcovi odtialto som menil oba kryty na iP4 (cierne za biele, aj predny). Das mi ten iPad, alebo ho hodis do ohna? :)

    #321673
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    Vymena je jednoducha (ak nie si uplne lavy) a kvalita tychto nahradnych krytov/displeja, je rovnaka ako original… Otazne je, ci to chces menit ak nemusis. Predsalen, ten telefon je asi stastnejsi ak ho nikto nerozobera a je poskladany tovarensky bez otvarania. Hlavne ak by to mal menit niekto bez skusenosti.

    #321683
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Steve, ty hej :D ale on nie!

    #321740
    patricekk
    Účastník (Participant)

    JFK mas take mudre slova že si to už sam skušal?

    #321741
    cthulhu
    Účastník (Participant)

    .

    #321747
    Benne
    Účastník (Participant)

    a hlavne bydes mat cierny dock a otvor na sluchatka ;)

    #321750
    vrabecc
    Účastník (Participant)

    Kamoš tieto výmeny robi,má to ako konicek.Raz som sa s ním bavil na tuto tému.Trvalo mu strašne dlho pokial sa naučil meniť predný panel na iP4/iP4S pretože je tam nejaky naschval urobeny chytak.IPad za to do ohňa nedam :) ale kamosovi verím,takze určite to daj spravit niekomu zrucnemu(odbornemu)ako potom mlatit hlavu o stenu pre 50€ (alebo koľko stojí výmena).Ak si uz mal 300€,alebo viac na iP4 tak tých cca 50€ ťa nezabije…
    Rozhodni sa uz ako sám uznás za vhodne a potom nápis tu na macblog ako to dopadlo a ako sedia tie kryty.Urcite niesom sám koho to zaujíma…
    Tak veľa šťastia v rozhodovaní :)

    #321752
    M@thew
    Účastník (Participant)

    Pocuvaj … to jablko sa mi zda cierne az na tom zadnom kryte … pozeram z vela uhlov na svoj biely iPhone ale nemozem to jablko dostat do ciernej farby ako je to natom obrazku … Fake by som radsej nevymienal

    #321809
    patricekk
    Účastník (Participant)

    cthulhu: o čo ti ide? :D pozeraj čo mi pišeš a ako sa mi snažiš vysmievat :) Hmm pekna motivacia od teba na tie inzeraty ale dik .. neprosim :)
    vrabecc: nakoniec to menit nebudem nestoji mi to za to :) oprava v servise vyjde 120eur. Ak nahodou raz spadne alebo co ze sa mi rozbije tak potom to vymenim no ako tak citam neoplati sa to :)
    Dik za radi hoši

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.