zistenie verzie softwaru z iphonu 4

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes zistenie verzie softwaru z iphonu 4

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82920
    janci411
    Účastník (Participant)

    Ako zistim aku verziu OS mam, ci je to iOS 5 alebo nizsia? podotykam este ze telefon je zablokovany zahranicnym operatorom a neaktivovany. vdaka za rady a tipy

    #295784
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Pripoj k iTunes a v lavom menu klikni na iPhone. Tam mas verziu, ser. cislo, pamät atd.

    #295787
    JFK.
    Účastník (Participant)

    ak ho zapneš, normálne aktivuješ tak
    settings-general-about > (version)

    #295789
    iPet0
    Účastník (Participant)

    zapni ho, ak sa ti ukaze napis iPhone a dole Slide To Set Up tak to je iOS 5, ak ti ukaze aby si pripojil k iTunes, tak je to nizsia verzia

    #295797
    nenad87
    Účastník (Participant)

    Ked je neaktivovany tak ho zapny, pripoj cez usb kabel na pocitac a stahny program tinyumbrela a tam sa ty potom ukaze vsetko.

    #295834
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    @nenad87
    offtopic: ty si asi chybal v skole ked ste preberali zaklady slovenskeho jazyka vsak ?

    #295991
    nenad87
    Účastník (Participant)

    Oftopic.
    Nie som zo slovenska tu studujem, a som velky iphone fanusik a vyznam sa trochu, tak sa snazim pomahat ludom a dufam ze moja slovencina nikoho neurazi ale skor mu pomoze v reseni problemov. A vobec tomu nerozumiem preco takym dost skaredim sposobom narazas na moju slovencinu?

    #296000
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    narazam na pouzitie i/y v slovach ako “zapny” “stiahny” “skaredim” .. atp. nie na tvoju slovencinu ako taku
    (ak si naozaj zo zahranicia tak po “fonetickej” stranke pises uplne super, pre nativneho slovaka je vsak citat tie “y” tam kde nepatria ako past na oko)
    no offense..

    #296019
    nenad87
    Účastník (Participant)

    None taken. Budem sa snazit to zlepsit.

    #296525
    janci411
    Účastník (Participant)

    tak podla popisu to vyzera na verziu 5.0
    ako som pisal je neaktivovany a blokovany zahranicnym operatorom. je nejaka sanca ze ho spojazdnim aby som ho mohol pouzivat? a vie niekto poradit ako? diky moc

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.